Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Turizm ve Seyahat Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Turizm ve Seyahat Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Turizm ve Seyahat Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Turizm ve Seyahat Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Turizm ve Seyahat Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ülkemizin devamlı gelişen, büyüyen Turizm sektöründe uzmanı  olmakkişilerin tatil planlarını organize etmek ister misin? İyi iletişim kurabiliyor ve organizasyon yeteneğine sahip olduğunu düşünüyorsan bölüm senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm ulaştırma, seyahat, konaklama ve yiyecek-içecek işletmelerinde üst düzey yöneticilerle birlikte çalışabilecek nitelikli bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bölüm kapsamında Ekonomi, İşletme Matematiği, Pazarlama Prensipleri, Seyahat Endüstrisi gibi dersler alınır.

Mezunlar Turizm İşletmecisi unvanını alır. Otel ve motellerde ön büroda müşterilerin giriş-çıkış, ön kasa işlemlerinden sorumlu kişi olarak çalışabilirler.

Turizm ve Seyahat Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitelerinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Turizm ve Seyahat Hizmetleri (Açıköğretim) TYT 201.00 250 1629934
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Turizm ve Seyahat Hizmetleri (Açıköğretim) TYT 0.00 250 Dolmadı

Turizm ve Seyahat Hizmetleri (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!