Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Türk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Türk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim) Taban Puanları, Türk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim) Başarı Sıralamaları, Türk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Türk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Türk Dili ve Edebiyatı bölümü Türk kültürü hakkında araştırmalar yapmak, yeni öğretim yöntemleri geliştirmek, kültürlerarası iletişimin önünü açmak bu bölümün temel amaçlarını oluşturur. Bu program kapsamında Dilbilimine Giriş, Edebiyat Tarihi, Metin Dil Bilimi, Sunum ve Tartışma, Senaryo Yazarlığı, Turizm ve Rehberlik gibi dersler alabilirsin. Eğer dil ve edebiyata özel bir ilgin varsa, farklı kültürleri merak ediyorsan, yeni bir dil öğrenme fikri seni heyecanlandırıyorsa Türk Dili ve Edebiyatı bölümü senin için doğru bir seçim olabilir.

Bölüm mezunları akademisyenliğin yanında bankacılık, basın-yayın, dış ticaret, sektöründe Editör ve Çevirmen olarak rahatlıkla iş bulabilir.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Türk Dili ve Edebiyatı(Açıköğretim) SÖZ 0.00 4000 Dolmadı

Türk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!