Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Uçak Bakım ve Onarım Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Uçak Bakım ve Onarım Taban Puanları, Uçak Bakım ve Onarım Başarı Sıralamaları, Uçak Bakım ve Onarım Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Uçak Bakım ve Onarım Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Uçak Bakım ve Onarım bölümü, uçak bakımında ve arızaların onarımında çalışacak donanımda bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Uçak parçaları ve çalışma prensipleri konusunda eğitimler verilen bölümde, uçak parçalarını belirli aralıklarla kontrol etme sorumluluklar, oldukça önemli bir noktadadır. Arızalanan parçaların tamir edilmesi için gerekli işlemleri uygulayan bölüm mezunlarının, makine kullanımına yatkın olmaları, meslek hayatına oldukça fayda sağlar. Bölüm içerisinde veya sonrasında, farklı ekipmanlar hakkında detaylı bilgiye sahip olan bölüm mezunlarının iş bulma şanslarını da oldukça artacaktır.

‘’Uçak Teknisyeni’’ olarak mezun olan bireyler, uçak fabrikalarında veya savunma sanayisinde iş bulabilmelerine ek; havalimanlarında, uçak arızalarını ortadan kaldırmak için çalışabilir veya düzenli bakım yapan ekip içerisinde yer alabilir. Onarım yapan atölyelerde de iş bulma şansları olan teknisyenler, ilerleyen zamanlarda daha geniş iş alanlarına sahip olma fırsatına da sahiptir.

Uçak Bakım ve Onarım Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Samsun Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
SAMSUN ÜNİVERSİTESİ Uçak Bakım ve Onarım SAY 302.00 40 184788

Uçak Bakım ve Onarım Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!