Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Ulaştırma ve Lojistik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ulaştırma ve Lojistik Taban Puanları, Ulaştırma ve Lojistik Başarı Sıralamaları, Ulaştırma ve Lojistik Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Ulaştırma ve Lojistik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Uluslararası taşımacılık sektörü, içinde bulunduğumuz çağ gereği, zaman içerisinde oldukça gelişmiştir ve gelişmeye de devam edecektir. Ulaştırma ve Lojistik bölümü, bu sektörün ihtiyaç duyduğu donanımda personel yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Taşıma işlemleri bir zincir şeklinde ilerlemektedir ve bölüm, bu zincirde görev alan her elemanın, nitelikli olması adına eğitimler verir. Bu mesleği edinmek isteyen bireylerin, insani ilişkileri çok kuvvetli olmalıdır çünkü ekip çalışmasına yatkınlık, mesleğin gerektirdiği önemli özelliklerden bir tanesidir.

Ulaştırma ve Lojistik bölümünden mezun olan öğrenciler, kamuya ait dış ilişkiler ve Avrupa birliği projelerinde görev alabilir. Özel sektörde bulunan lojistik firmalarında geniş iş olanakları da bulunan mezunlar, gümrük işletmelerinde de çalışma fırsatına sahiptir. Genişleyen ve teknolojik gelişmeler ile ilerleyen sektör, yetişmiş insan gücüne ihtiyaç duymaktadır.

Ulaştırma ve Lojistik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Girne Amerikan Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİUlaştırma ve Lojistik(Fakülte)EA298.0070241376
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİUlaştırma ve Lojistik(Fakülte)EA218.0050796037

Ulaştırma ve Lojistik Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!