Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Ulaştırma ve Lojistik (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ulaştırma ve Lojistik (Yüksekokul) Taban Puanları, Ulaştırma ve Lojistik (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Ulaştırma ve Lojistik (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Ulaştırma ve Lojistik (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ulaştırma ve Lojistik bölümü, Avrupa ve Asya kıtaları arasında köprü ve bir lojistik üs konumunda olan Türkiye’nin “çağdaş ulaştırma ve lojistik politikalarının oluşturulmasını, ulaştırma ve lojistikle ilgili hizmet sektörlerinin ihtiyacı olan “eğitilmiş insan kaynağının yetiştirilmesini amaçlar. Tedarik ve dağıtım zincirleri, taşıma, depolama, paketleme ve stok yönetimi konularında gerekli beceri ve bilgi donanımına sahip elemanlar yetiştirir.

Lojistik sektörünün tüm sektörlerle bağlantılı olması ve uluslararası ticaret sisteminde belirleyici olması nedeniyle bölüm mezunlarının çalışma alanları oldukça geniştir. Bu sektörde çalışanlar, en ucuz maliyetle mal ve hizmetin ihtiyaç duyulan yerlere ulaştırılması, işletmenin başarısı için genel lojistik teorilerinin ve lojistik yönetim tekniklerinin uygulanması gibi konularda faaliyetlerde bulunurlar. Mezunlar, ulusal ya da uluslararası kargo ve lojistik şirketleri, şirketlerin lojistik ve dağıtım bölümleri ya da sigorta, gümrükleme ve depolama hizmeti veren şirketlerde çalışabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİUlaştırma ve Lojistik(Yüksekokul)(İngilizce)(Burslu)EA0.003Dolmadı

Ulaştırma ve Lojistik (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!