Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Uluslararası Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Uluslararası Girişimcilik Taban Puanları, Uluslararası Girişimcilik Başarı Sıralamaları, Uluslararası Girişimcilik Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Uluslararası Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Uluslararası Girişimcilik bölümü, geleceğin önde gelen meslek grupları arasında görülmektedir. Dünya coğrafyası ve ekonomisi hakkında bilgi sahibi ve ticari bölgeler konusunda donanımlı elemanlar yetiştirmeyi amaçlayan bölümün öğrencileri, uluslararası şirketlerin ticari girişimlerini ve hedeflerini belirleme üzerine eğitimler alır ve ek olarak; farklı yabancı dil dersleri de görür. Mesleği uygulamak adına, yabancı dil bilgisi oldukça büyük bir rol oynamaktadır.

Uluslararası girişimcilik sektöründe, çok sayıda mezuna ihtiyaç duymaktadır ve bölüm sayısının az olması mezun olan öğrencilere düşen iş miktarını arttırmaktadır. Uluslararası ticaretin gelişmesi ile beraber bölüm de ilerlemeye devam edecektir. Mezun olan öğrenciler, yurt içinde kurumsal firmalarda çalışabilecekleri gibi, yurtdışı bağlantılı projelerde de danışman olarak görev alabilir.

Uluslararası Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Tobb Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİUluslararası Girişimcilik(Burslu)EA431.0027142
TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİUluslararası Girişimcilik(%50 İndirimli)EA288.008285235
TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİUluslararası Girişimcilik(%25 İndirimli)EA263.005426696
TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİUluslararası Girişimcilik(Ücretli)EA237.005642584

Uluslararası Girişimcilik Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!