Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Uluslararası İşletme Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Uluslararası İşletme Yönetimi Taban Puanları, Uluslararası İşletme Yönetimi Başarı Sıralamaları, Uluslararası İşletme Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Uluslararası İşletme Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Ülkelerin birbirleri ile kurdukları bağlantılar arttıkça, genel işletme profilinin de değişmesi gerekmiştir. Dünya gündemi ile daha uyumlu bir işletme eğitimi verilmesi amacıyla kurulmuş olan Uluslararası İşletme Yönetimi bölümü, donanımlı işletme elemanları yetiştirmektedir. Seçmeli dersler olarak verilen yabancı diller, öğrencilerin daha iyi yerlerde iş bulmasına yardımcı olmaktadır. Öğrenciler, işletme ve devlet ekonomileri üzerine dersler de almaktadır. Firmalarda staj yapacak olan bölüm öğrencileri, kariyerlerine yön verirken daha bilinçli hareket etme fırsatına sahip olur.

Uluslararası İşletme Yönetimi bölümünden mezun olan öğrenciler; uluslararası firmalarda çalışabilecekleri farklı pozisyonlar bulabilecekleri gibi, firmaların muhasebe departmanlarında da görev alabilir. Mesleklerindeki başarılarına göre, şirket bünyesinde yükselme ihtimalleri de vardır.

Uluslararası İşletme Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Yeditepe Üniversitesi nin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİUluslararası İşletme Yönetimi(Almanca)(Burslu)EA373.00256261
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİUluslararası İşletme Yönetimi(Almanca)(%50 İndirimli)EA278.0010336518
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİUluslararası İşletme Yönetimi(Almanca)(UOLP- FH KIEL Uygulamalı Bilimler Üniversitesi)(Ücretli)EA240.002610934

Uluslararası İşletme Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!