Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Açıköğretim) Taban Puanları, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Açıköğretim) Başarı Sıralamaları, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Açıköğretim) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi Lisans Programının amacı, envanter, taşımacılık, depolama ve paketleme gibi konuları içeren ve bu yönde genel olarak; ekonomi, ithalat ve ihracat uygulamaları, lojistik, muhasebe, pazarlama, dış ticaret işlemleri gibi iktisat ve işletme derslerini kapsayan entegre bir programdır. Günümüz rekabet koşullarında uluslararası ticaret ancak çağdaş lojistik yönetimi anlayışı çerçevesinde yürütülebilmektedir. Dolayısıyla, uluslararası ticaret uygulamaları alanındaki uzmanların kapsamlı bir lojistik bilgisine sahip olmaları beklenmektedir. Lojistik, salt bir taşımacılık faaliyeti olarak değerlendirilmemektedir. Taşımacılığın yanında mal, hizmet, bilgi ve benzeri hususların teslim alınması, depolanması, müşterinin gereksinim duyduğu noktaya kadar taşınması gibi faaliyetlerin ekonomik bir plân dâhilinde koordine edilmesini içeren bir alandır. Bu programın amacı, ülkemizin ve bulunduğu bölgenin uluslararası ticaret ve lojistik gereksinimlerine cevap verebilecek, yeterli bilgi birikimine sahip, iyi derecede yabancı dil bilen, donanımlı ve sektördeki insan kaynakları gereksinimini karşılayabilecek nitelikli uzman elemanlar yetiştirmektir.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİUluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi(Açıköğretim)EA0.00500Dolmadı
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİUluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi(Açıköğretim)EA0.00250Dolmadı

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!