Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Taşımacılık, hizmet ve bilgi akışı gibi kavramlarda kendini ifade edebileceğini düşünüyor, dünyanın her noktasına ulaşmak, hizmeti ulaştırmak için yönetim yeteneğinin olduğunu düşünüyorsan bölüm senin için doğru bir seçim olabilir. Bölüm Lojistik faaliyetlerinin etkili bir biçimde yönetilmesi, uluslararası rekabet durumları ve lojistik tasarımları hakkında giderek artan bir ihtiyaca cevap verebilen, donanımlı ve çözüm odaklı düşünebilen deneyimli yöneticiler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bölüm kapsamında yönetim ve organizasyon, finansal yönetim, tedarik ve sözleşme yönetimi, rapor yazma gibi dersler dışında seçmeli olarak alabileceğin proje yönetimi, liman ve terminal yönetimi, kurumsal kaynak planlaması gibi dersler alınır.

Uluslararası Lojistik Yönetimi’nden mezun olan öğrenciler lojistik firmalarında, araştırma kuruluşlarında, ticaret ve lojistik danışmanlık şirketlerinde, planlama, satın alma, malzeme gibi pek çok farklı departmanda yönetici veya uzman olarak çalışabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİUluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi(Yüksekokul)EA0.0030Dolmadı

Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!