Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları, Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin eşit ağırlık puan türünden öğrenci kabul ettiği 2 yıllık bir ön lisan programı olan Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik ile dünyada 3. resmi dil olarak en çok kabul gören ve konuşulan İspanyolcayı, hem dil bilgisi hem pratik hem de kültürel açıdan öğrenmek, ilgili aday öğrenciler için, çok güzel bir fırsattır. Bu bölümde, hemen hemen tüm sektörlerde çalışma fırsatı bulunabilmektedir. Özellikle tercümanlık ve çeviri yapılabilen bölüm; dilbilgisi ve çeviri metinleri gibi derslerde, aday öğrencisine, kendisini geliştirme fırsatı tanır. Bu programı bitiren öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümüne geçiş yapabilmektedir.

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik bölümünü bitiren öğrenciler; ajanslar, konsolosluklar, turizm acenteleri, özel televizyonlar, simultane ya da yazılı çeviri büroları gibi birçok alanda iş bulabilme fırsatına sahiptir.

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Aydın Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik (İspanyolca) (İÖ) (Burslu) TYT 424.00 3 55511
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik (İspanyolca) (Burslu) TYT 376.00 4 127828
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik (İspanyolca) (İÖ) (%50 İndirimli) TYT 0.00 27 Dolmadı
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik (İspanyolca) (%50 İndirimli) TYT 0.00 36 Dolmadı

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!