Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları, Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin eşit ağırlık puan türünden öğrenci kabul ettiği 2 yıllık bir ön lisan programı olan Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik ile dünyada 3. resmi dil olarak en çok kabul gören ve konuşulan İspanyolcayı, hem dil bilgisi hem pratik hem de kültürel açıdan öğrenmek, ilgili aday öğrenciler için, çok güzel bir fırsattır. Bu bölümde, hemen hemen tüm sektörlerde çalışma fırsatı bulunabilmektedir. Özellikle tercümanlık ve çeviri yapılabilen bölüm; dilbilgisi ve çeviri metinleri gibi derslerde, aday öğrencisine, kendisini geliştirme fırsatı tanır. Bu programı bitiren öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümüne geçiş yapabilmektedir.

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik bölümünü bitiren öğrenciler; ajanslar, konsolosluklar, turizm acenteleri, özel televizyonlar, simultane ya da yazılı çeviri büroları gibi birçok alanda iş bulabilme fırsatına sahiptir.

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde İstanbul Aydın Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik (İspanyolca) (İÖ) (Burslu)TYT424.00355511
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik (İspanyolca) (Burslu)TYT376.004127828
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik (İspanyolca) (İÖ) (%50 İndirimli)TYT0.0027Dolmadı
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik (İspanyolca) (%50 İndirimli)TYT0.0036Dolmadı

Uygulamalı İspanyolca ve Çevirmenlik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!