Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları, Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Başarı Sıralamaları, Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Meraklı, gözlemci ve araştırmacı mısın? Eğer hayvan yaşamını ilgilendiren konularda çalışmalar yapmak istiyorsan, doğayı seviyorsan, araştırmacı bir kişiliğe sahipsen, matematik ve fen bilimlerinde başarılıysan bölüm senin için doğru bir seçim olabilir. Biyoloji bölümü hayvanların evrimi, yeryüzünde dağılımı, anatomisi ve fizyolojisi konusunda eğitim ve araştırma yapabilecek donanıma sahip uzmanlar yetiştirmeyi amaçlar. Yabani hayvanları koruma, iyileştirme, üretme, bakım gibi içerikleri konu alan bölümde av turizmi, müze materyali hazırlama, avcılık gibi etkinliklere hakim olabilirsin.

Bölüm mezunları alanla ilgili bakanlıklarda, genel müdürlüklerde, özel ve devlet kurumlarında, belediyelerde, sivil toplum örgütlerinde ve bunun gibi bir çok alanda iş sahibi olabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİYaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi(KKTC Uyruklu)SAY0.001Dolmadı
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİYaban Hayatı Ekolojisi ve YönetimiSAY0.0020Dolmadı

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!