Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları, Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Başarı Sıralamaları, Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Meraklı, gözlemci ve araştırmacı mısın? Eğer hayvan yaşamını ilgilendiren konularda çalışmalar yapmak istiyorsan, doğayı seviyorsan, araştırmacı bir kişiliğe sahipsen, matematik ve fen bilimlerinde başarılıysan bölüm senin için doğru bir seçim olabilir. Biyoloji bölümü hayvanların evrimi, yeryüzünde dağılımı, anatomisi ve fizyolojisi konusunda eğitim ve araştırma yapabilecek donanıma sahip uzmanlar yetiştirmeyi amaçlar. Yabani hayvanları koruma, iyileştirme, üretme, bakım gibi içerikleri konu alan bölümde av turizmi, müze materyali hazırlama, avcılık gibi etkinliklere hakim olabilirsin.

Bölüm mezunları alanla ilgili bakanlıklarda, genel müdürlüklerde, özel ve devlet kurumlarında, belediyelerde, sivil toplum örgütlerinde ve bunun gibi bir çok alanda iş sahibi olabilirler.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi(KKTC Uyruklu) SAY 0.00 1 Dolmadı
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi SAY 0.00 20 Dolmadı

Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!