Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları, Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin sayısal puan türünden öğrenci kabul ettiği 2 yıllık bir ön lisans programı olan Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümü; teknolojik gelişmeleri takip eden, bu teknolojik gelişmeler ile bilgi birikimini birleştirerek hayata geçiren bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bu bölümde, günlük hayatımızda kullandığımız her türlü yapının yalıtımı hakkında eğitim alan ve malzemelerin yapım onarım ve bakımını öğrenen öğrenciler, matematik, fizik, yapı izolasyonu, yapı yönetimi ve yapı malzemeleri gibi mühendislik dersleri alır. Bu programı tamamlayan öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile Kimya ve Kimya Mühendisliği gibi ilgili bölümlere geçiş yapabilir.

Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümünü bitiren öğrenciler; inşaat firmalarında, mimarlık ve mühendislik bürolarında, şantiye uygulaması yapan firmalarda, yalıtım firmalarında ve ilgili kamu kurum/ kuruluşlarında iş bulabilir.

Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Konya Teknik Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Yapı Yalıtım Teknolojisi TYT 207.00 25 1669960
KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Yapı Yalıtım Teknolojisi (KKTC Uyruklu) TYT 0.00 1 Veri Yok

Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!