Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları, Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin sayısal puan türünden öğrenci kabul ettiği 2 yıllık bir ön lisans programı olan Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümü; teknolojik gelişmeleri takip eden, bu teknolojik gelişmeler ile bilgi birikimini birleştirerek hayata geçiren bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bu bölümde, günlük hayatımızda kullandığımız her türlü yapının yalıtımı hakkında eğitim alan ve malzemelerin yapım onarım ve bakımını öğrenen öğrenciler, matematik, fizik, yapı izolasyonu, yapı yönetimi ve yapı malzemeleri gibi mühendislik dersleri alır. Bu programı tamamlayan öğrenciler, dikey geçiş sınavı ile Kimya ve Kimya Mühendisliği gibi ilgili bölümlere geçiş yapabilir.

Yapı Yalıtım Teknolojisi bölümünü bitiren öğrenciler; inşaat firmalarında, mimarlık ve mühendislik bürolarında, şantiye uygulaması yapan firmalarda, yalıtım firmalarında ve ilgili kamu kurum/ kuruluşlarında iş bulabilir.

Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Konya Teknik Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Yapı Yalıtım TeknolojisiTYT207.00251669960
KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Yapı Yalıtım Teknolojisi (KKTC Uyruklu)TYT0.001Veri Yok

Yapı Yalıtım Teknolojisi 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!