Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Yazılım Geliştirme Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yazılım Geliştirme Taban Puanları, Yazılım Geliştirme Başarı Sıralamaları, Yazılım Geliştirme Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yazılım Geliştirme Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bilgisayar ve akıllı cihazlar günlük hayatta en büyük yardımcılarımızdır ve bu cihazlarda kullanılan programlar, yazılım geliştirme uzmanları tarafından oluşturulmaktadır. Belirli zamanlarda uygulamalarda yenilik yapmaları da gereken ve bu yenilikleri yaparken kullanıcıların isteklerini de göz önünde bulunduran Yazılım Geliştirme mezunları, tasarladıkları yazılımlar için test yapmakla da yükümlüdür.

Sektörde yazılım uzmanları açısından bir boşluk bulunmaktadır. Bu nedenle kolay iş bulma avantajına sahipler olan Yazılım Geliştirme mezunları, Yazılım gerektiren tüm kuruluşlarda çalışabilir ve hastane ve banka gibi kendi sistemlerini oluşturmak zorunda olan yerlerde iş imkânı bulabilir. Mesleğin gerektirdiği özelliklerden bir tanesi de programlara ve yazılımlara hâkim olmaktır. Bu hakimiyet, iş bulma süresini de oldukça kısaltacaktır.

Yazılım Geliştirme Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Yeditepe Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİYazılım Geliştirme(İngilizce)(Burslu)SAY410.00256406
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİYazılım Geliştirme(İngilizce)(%50 İndirimli)SAY248.0020349743

Yazılım Geliştirme Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!