Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Yeni Medya ve Gazetecilik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Yeni Medya ve Gazetecilik 2 Yıllık Taban Puanları, Yeni Medya ve Gazetecilik 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Yeni Medya ve Gazetecilik 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yeni Medya ve Gazetecilik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yeni Medya ve Gazetecilik bölümü; kurum ve kuruluşların yeni medya organlarını etkili bir biçimde kullanmasıyla internet ve mobil dünya üzerindeki milyarlarca uygulamayı ve hizmeti geliştirip yönetecek uzman kişiler yetiştirmeyi amaçlar. Bu program kapsamında: Sosyal paylaşım ağları, dijital yayıncılık ve online gazetecilik gibi dersler sayesinde, öğrenciler, global ve ulusal medya sektörlerine dair her türlü teorik ve pratik bilgiyi öğrenebilecektir. Bölümden mezun olan aday öğrenciler, Film Tasarımı ve Gazetecilik gibi ilgili bölümlere geçiş yapabilir.

Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünü bitiren öğrenciler; gazetecilik, editörlük, sosyal medya uzmanlığı, basın ve medya danışmanlığı yapabilmelerine ek, dijital ve geleneksel reklam ajanslarında, sosyal medya ajanslarında, dijital ve geleneksel dergilerde, televizyon ve radyo kanallarında çeşitli unvanlarla çalışabilir.

Yeni Medya ve Gazetecilik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Atatürk Üniversitesinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Yeni Medya ve Gazetecilik (Açıköğretim) TYT 0.00 500 Dolmadı

Yeni Medya ve Gazetecilik 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!