Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Yeni Medya ve Gazetecilik (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yeni Medya ve Gazetecilik (Yüksekokul) Taban Puanları, Yeni Medya ve Gazetecilik (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Yeni Medya ve Gazetecilik (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yeni Medya ve Gazetecilik (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Geleneksel medya araçlarının yerini internet odaklı medya araçlarına bırakması ile hayatımıza giren Yeni Medya kavramı, gelişen teknolojik dünyanın yeni iletişim sektörüdür. Yeni iletişim teknolojisinin yaygınlaşmasıyla internet gazeteciliğine geçen Radikal gazetesinin reytingleri en az tirajları kadar yüksek olduğu gözlemlenmiştir. olan Yeni Medya ve Gazetecilik bölümü kurum ve kuruluşların yeni medya organlarını etkili bir biçimde kullanmasıyla internet ve mobil dünya üzerindeki milyarlarca uygulamayı ve hizmeti geliştirip yönetecek uzman gelişen teknoloji ile birlikte çokça artmaktadır. Sosyal paylaşım ağları, dijital yayıncılık, online gazetecilik, gibi dersler sayesinde global ve ulusal medya sektörlerine dair her türlü teorik ve pratik bilgiye sahip olabilirsin.

Yeni Medya ve Gazetecilik bölümü mezunları alacakları geniş yelpazedeki dersler sayesinde geniş iş olanaklarına sahip olurlar. Gazetecilik, editörlük, sosyal medya uzmanlığı, basın ve medya danışmanlığı yapabilirler. Ayrıca haber ajanslarında, dijital ve geleneksel reklam ajanslarında, sosyal medya ajanslarında, dijital ve geleneksel dergilerde, televizyon ve radyo kanallarında çeşitli unvanlarla çalışabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİYeni Medya ve Gazetecilik(Yüksekokul)(Burslu)SÖZ340.006106650
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİYeni Medya ve Gazetecilik(Yüksekokul)(%75 İndirimli)SÖZ219.0040841015
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİYeni Medya ve Gazetecilik(Yüksekokul)(%50 İndirimli)SÖZ0.0014Dolmadı

Yeni Medya ve Gazetecilik (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!