Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Yeni Medya (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yeni Medya (Yüksekokul) Taban Puanları, Yeni Medya (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Yeni Medya (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yeni Medya (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Geleneksel medya araçlarının yerini internet odaklı medya araçlarına bırakması ile hayatımıza giren Yeni Medya kavramı, gelişen teknolojik dünyanın yeni iletişim sektörüdür. Ülkemizin üniversitelerinde yeni ve popüler bölümlerinden biri olan Yeni Medya bölümü kurum ve kuruluşların yeni medya organlarını etkili bir biçimde kullanan, siber mekan üzerindeki içerikleri geliştirip- yöneten uzmanlar yetiştirmeyi amaçlıyor. İnternet ve mobil dünya üzerindeki milyarlarca uygulamayı ve hizmeti geliştirip yönetecek elemana duyulan ihtiyaç, gelişen teknoloji ile birlikte çokça artmaktadır. Bölüm mezunları sosyal paylaşım ağları, dijital yayıncılık, çevrimiçi gazetecilik, gibi dersler sayesinde global ve ulusal medya sektörlerine dair her türlü teorik ve pratik bilgiye sahip olabilirler.

Yeni Medya bölümü mezunları alacakları geniş yelpazedeki dersler sayesinde geniş iş olanaklarına sahip olurlar. Gazetecilik, editörlük, sosyal medya uzmanlığı, basın ve medya danışmanlığı yapabilirler. Ayrıca haber ajanslarında, dijital ve geleneksel reklam ajanslarında, sosyal medya ajanslarında, dijital ve geleneksel dergilerde, televizyon ve radyo kanallarında çeşitli ünvanlarla çalışabilirler.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİYeni Medya(Yüksekokul)SÖZ255.0040561297

Yeni Medya (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!