Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
2 Yıllık Bölümler

Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yerel Yönetimler bölümü Belediyeler’de, İl Özel İdareleri’nde, Köy Tüzel Kişikikleri’nde ve bunlar gibi kamu kuruluşlarında ve özel kuruluşlarda çalışacak yeterli bilgi birikimine sahip, yetenekli, ektin ve kaliteli uzmanlar yetiştirmeyi amaçlar. Bu program sayesinde yerel yönetimler ile kamu yönetimleri arasındaki teorik bilgileri pratikte uygulamayı öğrenen öğrenciler, daha bilinçli ve kaliteli düşünebilme yeteneğine sahip olurlar; Türk siyasal hayatı, siyasal iktidar, politik yönelimler, siyasal ideolojiler, anayasa ve hukuk gibi konular hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Mezunlar kamu kurum ve kuruluşlarında idare hizmetleri alanında kadrolu ya da sözleşmeli olarak çalışabilir. Belediye Başkanlarına danışmanlık yapabilir, İl Özel İdaresi’nde, Ticaret ve Sanayi Odaları’nda ve Kaymakamlıklarda kamu görevlisi olarak çalışabilirler. Ayrıca yazı işleri, halkla ilişkiler, insan kaynakları gibi alanlarda da çalışabilirsin.

Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitelerinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Yerel Yönetimler (Açıköğretim) TYT 200.00 700 1562807
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Yerel Yönetimler (Açıköğretim) TYT 0.00 500 Dolmadı

Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!