Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
2 Yıllık Bölümler

Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları, Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralamaları, Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yerel Yönetimler bölümü Belediyeler’de, İl Özel İdareleri’nde, Köy Tüzel Kişikikleri’nde ve bunlar gibi kamu kuruluşlarında ve özel kuruluşlarda çalışacak yeterli bilgi birikimine sahip, yetenekli, ektin ve kaliteli uzmanlar yetiştirmeyi amaçlar. Bu program sayesinde yerel yönetimler ile kamu yönetimleri arasındaki teorik bilgileri pratikte uygulamayı öğrenen öğrenciler, daha bilinçli ve kaliteli düşünebilme yeteneğine sahip olurlar; Türk siyasal hayatı, siyasal iktidar, politik yönelimler, siyasal ideolojiler, anayasa ve hukuk gibi konular hakkında bilgi sahibi olabilirsin.

Mezunlar kamu kurum ve kuruluşlarında idare hizmetleri alanında kadrolu ya da sözleşmeli olarak çalışabilir. Belediye Başkanlarına danışmanlık yapabilir, İl Özel İdaresi’nde, Ticaret ve Sanayi Odaları’nda ve Kaymakamlıklarda kamu görevlisi olarak çalışabilirler. Ayrıca yazı işleri, halkla ilişkiler, insan kaynakları gibi alanlarda da çalışabilirsin.

Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Anadolu Üniversitesi, Atatürk Üniversitelerinin öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Yerel Yönetimler (Açıköğretim)TYT200.007001562807
ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ Yerel Yönetimler (Açıköğretim)TYT0.00500Dolmadı

Yerel Yönetimler (İlköğretim) 2 Yıllık Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!