Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Taban Puanları, Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Başarı Sıralamaları, Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gıda sektörü, her zaman yeni elemanlara ihtiyaç duyar. Her dönemde popülerliğini koruyan bir meslek seçmek istiyorsanız, yiyecek içecek sektörünü seçebilirsiniz. Yiyecek İçecek İşletmeciliği bölümü, mutfak ve masa düzeni konusuna hâkim, müşteri memnuniyeti için çaba gösteren elemanlar yetiştirir. Bölümün, aday öğrencilerine verdiği bu yetiler, öğrenciler için, bölüm süresince ve bölüm sonrası oldukça güzel fırsatlar yaratır.

Yiyecek İçecek İşletmeciliği bölümünden mezun olan adaylar için iş olanakları geniştir. Toplu yemek çıkan her işletmelerde çalışma şansları bulunur. Mutfakta vakit geçirmekten keyif alan ve hem personelle hem de müşterilerle iyi iletişim kuran kişiler için, en uygun mesleklerden biridir. Zaman zaman vardiyalı olarak çalışma ihtimalleri bulunan mezunlar için, bu durum sektörlere göre farklılık göstermektedir.

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİYiyecek ve İçecek İşletmeciliğiEA208.0050814938
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİYiyecek ve İçecek İşletmeciliği(KKTC Uyruklu)EA0.001Dolmadı
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİYiyecek ve İçecek İşletmeciliğiEA0.0050Dolmadı

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!