Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Taban Puanları, Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Başarı Sıralamaları, Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gıda sektörü, her zaman yeni elemanlara ihtiyaç duyar. Her dönemde popülerliğini koruyan bir meslek seçmek istiyorsanız, yiyecek içecek sektörünü seçebilirsiniz. Yiyecek İçecek İşletmeciliği bölümü, mutfak ve masa düzeni konusuna hâkim, müşteri memnuniyeti için çaba gösteren elemanlar yetiştirir. Bölümün, aday öğrencilerine verdiği bu yetiler, öğrenciler için, bölüm süresince ve bölüm sonrası oldukça güzel fırsatlar yaratır.

Yiyecek İçecek İşletmeciliği bölümünden mezun olan adaylar için iş olanakları geniştir. Toplu yemek çıkan her işletmelerde çalışma şansları bulunur. Mutfakta vakit geçirmekten keyif alan ve hem personelle hem de müşterilerle iyi iletişim kuran kişiler için, en uygun mesleklerden biridir. Zaman zaman vardiyalı olarak çalışma ihtimalleri bulunan mezunlar için, bu durum sektörlere göre farklılık göstermektedir.

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitelerinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği EA 208.00 50 814938
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği(KKTC Uyruklu) EA 0.00 1 Dolmadı
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği EA 0.00 50 Dolmadı

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!