Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları, Yiyecek-İçecek İşletmeciliği (Yüksekokul) Başarı Sıralamaları, Yiyecek-İçecek İşletmeciliği (Yüksekokul) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği bölümü ile yemekler ve içecekler hakkında, mutfaktan sofraya geliş sürecine dair her türlü bilgiyi öğrenebilir, harikalar yaratabilirsin. Bu bölüm turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu, işletme bilgisi kadar mutfak bilgisi de olan, alanında teorik ve pratik ayrıntılara sahip; restoran, bar, marina gibi yiyecek içecek bulunan her türlü işletmeler için insan kaynakları yetiştirmeyi amaçlıyor. Bölüm kapsamında Beslenme İlkeleri ve Menü Planlama, Dünya Mutfakları, Yiyecek- İçecek Üretimi, Otel Yönetimi gibi dersler alınır. Bu sayede bölümü tercih eden öğrenciler hem mutfak hakkında, hem de işletmecilik- yönetim hakkında eğitim almış olurlar. Bölüm mezunlarına ” Yiyecek- İçecek İşletmecisi” unvanı verilir.

Mezunlar başta oteller, restoranlar ve bar işletmeleri bulunmak üzere her türlü ulusal ve uluslararası yiyecek- içecek işletmelerinde, marina ve havaalanları işletmelerinde, kurvaziyerlerde ve casinolarda, catering hizmetlerinde, etkinlik ve toplantı organizasyon şirketlerinde, ulaştırma işletmelerinde ve turizm sektöründe çalışabilirler.

Yiyecek-İçecek İşletmeciliği (Yüksekokul) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!