Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Yönetim Bilimleri Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yönetim Bilimleri Programları Taban Puanları, Yönetim Bilimleri Programları Başarı Sıralamaları, Yönetim Bilimleri Programları Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yönetim Bilimleri Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İşletme ve İktisat bölümlerine alternatif olarak kurulan bölüm, bu sektörde özgür, yenilikçi fikirleri olan bireyler yetiştirir. Aldıkları eğitim ile bireyler, yönetim kademelerinde çalışacak nitelik kazanır. Öğrenciler, iktisat ve ekonomi derslerinin yanında, yönetim üzerine de eğitim almalarına ek, bürokrasi üzerine çalışmalar ve araştırmalar da yapar. Yönetici pozisyonuna uygun özelliklerinizin olduğunu düşünen her öğrenci için, kesinlikle altın değerinde bir meslektir.

Yönetim Bilimleri Programları bölümünden mezun olanlar, işletme ve iktisat bölümlerinden mezun olanların çalıştığı departmanlarda görev alabilir. Firmaların ve şirketlerin yönetim birimlerinde çalışabilen mezunların, kamu sektöründe çalışmaları için, kamu personeli sınavından başarılı puan almaları gerekir. Özgür ve donanımlı mezunlar, kendilerini geliştirme düzeylerine göre iş bulma şansı yakalar.

Yönetim Bilimleri Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları” açısından üniversiteleri incelediğimizde Sabancı Üniversitesinin yüksek puanlarla öğrenci aldığını görüyoruz.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
SABANCI ÜNİVERSİTESİYönetim Bilimleri Programları(İngilizce)(Burslu)EA487.0015776
SABANCI ÜNİVERSİTESİYönetim Bilimleri Programları(İngilizce)(%50 İndirimli)EA438.00515245
SABANCI ÜNİVERSİTESİYönetim Bilimleri Programları(İngilizce)(%25 İndirimli)EA348.005999886
SABANCI ÜNİVERSİTESİYönetim Bilimleri Programları(İngilizce)(Ücretli)EA304.0024218781

Yönetim Bilimleri Programları Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2024 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir yanıt yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!