Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
4 Yıllık Bölümler

Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

blank

Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Taban Puanları, Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Başarı Sıralamaları, Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü sadece bir yönetici, ya da sadece bir yazılımcı yetiştirmiyor. Teknolojik gelişmeleri takip eden ve teknolojik bilgilerini yönetimci/ işletmeci düşünceleri ile birleştiren insan gücünü yetiştirmeyi amaçlıyor. Yurtdışında çokça önem verilen bu alan Türkiyede’de giderek popüler olmaya başlayan bir bölüm. Bölüm kapsamında programlama, Web Tasarımı, Veritabanı Yönetimi gibi bilgisayar teknolojileri içerikli dersler ve Ekonomi, Pazarlama, Finans, işletme gibi dersler alınır. Eğer matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahipsen, bilgisayara ilgi duyuyorsan ve yönetici ruhun varsa bu bölüm senin için doğru bir seçim olabilir.

Bölüm mezunları E-ticaret, yazılım geliştirme, bilgi işlem merkezleri, proje geliştirme bölümleri, yazılım şirketleri, bankalar ve danışmanlık bürolarında iş bulabilirsin.

Üniversite Adı Bölüm Puan Türü Taban Puanı Kontenjan Başarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ Yönetim Bilişim Sistemleri(Açıköğretim) EA 0.00 800 Dolmadı
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Yönetim Bilişim Sistemleri(Açıköğretim) EA 0.00 500 Dolmadı

Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2022 Ders Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
1
0
0

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!