Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA
4 Yıllık Bölümler

Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Taban Puanları, Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Başarı Sıralamaları, Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Başarı Sıralaması ile ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü sadece bir yönetici, ya da sadece bir yazılımcı yetiştirmiyor. Teknolojik gelişmeleri takip eden ve teknolojik bilgilerini yönetimci/ işletmeci düşünceleri ile birleştiren insan gücünü yetiştirmeyi amaçlıyor. Yurtdışında çokça önem verilen bu alan Türkiyede’de giderek popüler olmaya başlayan bir bölüm. Bölüm kapsamında programlama, Web Tasarımı, Veritabanı Yönetimi gibi bilgisayar teknolojileri içerikli dersler ve Ekonomi, Pazarlama, Finans, işletme gibi dersler alınır. Eğer matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahipsen, bilgisayara ilgi duyuyorsan ve yönetici ruhun varsa bu bölüm senin için doğru bir seçim olabilir.

Bölüm mezunları E-ticaret, yazılım geliştirme, bilgi işlem merkezleri, proje geliştirme bölümleri, yazılım şirketleri, bankalar ve danışmanlık bürolarında iş bulabilirsin.

Üniversite AdıBölümPuan TürüTaban PuanıKontenjanBaşarı Sıralaması
ANADOLU ÜNİVERSİTESİYönetim Bilişim Sistemleri(Açıköğretim)EA0.00800Dolmadı
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİYönetim Bilişim Sistemleri(Açıköğretim)EA0.00500Dolmadı

Yönetim Bilişim Sistemleri (Açıköğretim) Taban Puanları ve Başarı Sıralaması ” ile ilgili yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

2023 Ders Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Bir cevap yazın

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!