Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

4 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

5 Mart 2017 Survivor ada konseyinde kimin ismi yazıldı

Ana Sayfa / Survivor / 5 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı
2017-survivor

5 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Sponsorlu Bağlantılar


5 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

TV8 ekranlarında haftanın 5 günü (cuma, cumartesi, pazar, pazartesi, salı) yayınlanan ve Türkiye’nin en çok beğenilen ve sevilen yarışması olan Survivor 2017 bu akşam müthiş bir mücadeleye sahne oldu. 5 Mart dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler takımı bu dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans sergilemiş ve best of yarışmasında 3 yarış üst üste kazanıp oyunu 4-2’den 5-4’e çevirmişlerdi. Şu ana kadar ki en uzun parkurda yarışan Survivor yarışmacıları bu parkurda çok yorulmuş ama özellikle Survivor Ogeday‘ın olağanüstü performansı sayesinde gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu kazanmışlardı. Dokunulmazlık sembolünü de Survivor Ogeday almayı hak etti ve Acun Ilıcalı bu sembolü kendisine verdi ve tebrik etti.

Survivor ünlüler adasında ise durumlar çok karışık. Özellikle adadaki gruplaşmalar ve tartışmalar dikkat çekici. Şu an itibariyle Survivor Adem Kılıççı ve Survivor İlhan Mansız etrafında birleşen yarışmacılar iki grup olarak adada yaşıyor ve yedikleri, içtikleri, adada yapılan bütün işler ayrı yapılıyor.

4 Mart 2017 Survivor ada konseyinde ise Survivor Sabriye Şengül ve Survivor Adem Kılıççı‘nın isimleri yazıldı. İki boksörün bu şekilde isimlerinin yazılması ise dikkat çekiciydi.

Peki “5 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı

5 Mart 2017’de Survivor adasında dokunulmazlık gününde güce dayalı bir oyun oynandı. Yarışmacılar ellerindeki sert boksör yastıklarıyla birbirlerini çember dışına atmaya çalıştılar. Bu yarışmada ise sakatlıklar arka arkaya yaşandı. Özellikler Survivor Adem Kılıççı ile Survivor Ogeday arasındaki mücadele dikkat çekti. Survivor Sabriye Şengül ise yine kötü bir performans sergiledi.

5 Mart 2017 Survivor dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı çok iyi bir performans sergiledi ve dokunulmazlık oyununu kazanmayı hak ettiler. 

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. Nerden ogrendiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir