Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

6 Şubat 2017 Survivor bireysel sembol oyununu kim kazandı

7 Şubat 2017 Survivor ödül oyununu kim kazandı

Ana Sayfa / Survivor / 6 Şubat 2017 Survivor kim elendi
2017-survivor

6 Şubat 2017 Survivor kim elendi

Sponsorlu Bağlantılar


6 Şubat 2017 Survivor kim elendi

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Survivor 2017 bu gecede nefesleri kesti. Şu ana kadar en güçlü yarışmacıların katıldığı Survivor 2017 kadrosunu izlemek seyircilere büyük bir zevk veriyor.

Seyircilerin merakla beklediği ve kimin gideceğinin belli olacağı ada konseyinde büyük bir heyecan yaşandı. Peki “6 Şubat 2017 Survivor kim elendi

6 Şubat 2017 Survivor ada konseyinde potada olan isimler Survivor Erdi Ünver, Survior Denisa, Survivor Adem Kılıçcı, Survivor Sabriye Şengül‘dü. Survivor ünlüler ve survivor gönüllüler takımından 2’şer isim SMS oylamasına çıktı. Survivor gönüllüler takımından Erdi ve Denisa performanslarıyla takım arkadaşları tarafından eleştiriliyordu. Aynı şekilde Survivor Sabriye Şengül’de kaybettiği oyunlar sebebiyle ünlüler takımı tarafından eleştirilen diğer bir isimdi. Survivor Adem Kılıçcı ise oyunlarda çok iyi bir performans sergilemesine rağmen Survivor Çılgın Sedat‘la yaşamış olduğu kavgalardan dolayı ismi yazılan diğer isim oldu.

6 Şubat 2017 Pazartesi günü survivor adasından SMS sonuçlarına göre Survivor Denisa elendi. Survivor Denisa’nın ismi haftalardır ada konseyinde ismi yazılıyordu. 6 Şubat 2017 Survivor günü ise halk Survivor Denisa’yı SMS ile eledi.

Survivor Denisa ise elendiği için çok üzgündü ve diğer takım arkadaşlarına sitem dolu sözler söyledi.

7 Şubat 2017 Survivor kim elendi

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir