Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Kitap Cevapları / 7. Sınıf Fen Bilimleri Sonuç Yayınları / 7. Sınıf Sonuç Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı Cevapları

7. Sınıf Sonuç Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı Cevapları

Sponsorlu Bağlantılar


7. Sınıf Sonuç Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı Cevapları

2016 2017 Eğitim Öğretim yılında okutulacak kitaplardan birisi de “7. Sınıf Sonuç Yayınları Fen Bilimleri Çalışma Kitabı” Ortaokul yani 7. sınıfta öğrenci çalışma kitabı sonuç yayınlarının kitabı olarak seçildi. Sonuç yayınlarının hazırlamış olduğu Fen Bilimleri kitabını inceledik ve soruları tek tek sayfa sayfa cevaplandırdık. Aynı zamanda “7. Sınıf Sonuç Yayınları Fen Bilimleri Çalışma Kitabı“‘nın ünite sonu değerlendirme sorularını da siz değerli öğrencilerimiz için çözdük. “Ders Kitabı” öğrencilerimize faydası olması ümidiyle…

Sitemizde şu ana kadar birçok kitabı cevabı mevcut durumda. Cevaplamış olduğumuz kitaplardan bir tanesi de “7. Sınıf Sonuç Yayınları Fen Bilimleri Ders Kitabı Cevapları” Amacımız öğrencilere en iyi şekilde yardımcı olabilmek ve onlara yol göstermek. Kitapların cevaplarını sitemizde yayınlarken sayfa sayfa ve ünite ünite yayınlamaya çok dikkat ettik. Öğrencilerimizin dikkatini çekmek anlamında da sayfa numaralarını renklendirdik. Amacımız öğrencilerin bu yüzlerce sayfa arasında kaybolmasını engellemek. Bu cevaplara bakmadan önce sizin ödevinizi kendiniz yapmanızı isteriz. Ödevinizi yaptıktan sonra cevaplarınızı kontrol etmek veya cevaplarınızdan emin olmak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hiçbir öğrencimizi tembelliğe alıştırmak istemiyoruz. Ancak bazı sorular var ki öğrencilerimiz bunların cevaplarını bulmakta çok zorlanıyorlar. Bazı sayfalar da bu cevapları maalesef doğru bir şekilde vermemektedir. Biz ise işinin ehli insanlar olarak bu konuda öğrencilere yardımcı olmayı amaç edinmiş insanlarız. Yeter ki öğrencilerimiz derslerine çalışsınlar, derslerinde başarılı olsunlar ve bir şeyler öğrenebilsinler.

Bazı zamanlar da velilerimizin sitemizi ziyaret ettiğini görüyoruz. Onlar da çocuklarına yardımcı olmak amacıyla internetten yararlanıyorlar. Onlarında sitemizde yorumlarını görmek bizi pek memnun edecektir. Sizden gelecek eleştiriler bizi çok daha iyi yerlere getirecektir. Tekrardan bütün öğrencilerimize derslerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz.

1
like
1
love
0
haha
1
wow
1
sad
6
angry


Sponsorlu Bağlantılar

6 Yorumlar

  1. Hiç güzellllllllllllllll deeeeeeeeeeeğiiiiiiillllllllllll

  2. Bu ne ya bir 22 nin cevabını bulamadım

  3. Allah belanızı versin inşallah ya yok cevaplan amkler

  4. Nesi süper acaba hiç güzel değil en güzelinki evvel cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir