Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Okul Heyecanım temasında öğrendiğiniz kavramlardan beş tanesini seçerek bu kavramların geçtiği bir hikaye yazınız (temalar: hak, iyimserlik, dürüstlük, tutumluluk, yeterlilik)

Vatan sevgisi konusunda yaşadıklarınızdan düşündüklerinizden ve hayal ettiklerinizden hareketle bir öykü yazınız

Ana Sayfa / Hikaye / Benim Eşsiz Yuvam temasında öğrendiğiniz kavramlardan beş tanesini seçerek defterinize bir hikâye yazınız (temalar: hizmet, sözsüz iletişim, mizah, adalet, deprem, yangın)
Hikaye Tahlilleri

Benim Eşsiz Yuvam temasında öğrendiğiniz kavramlardan beş tanesini seçerek defterinize bir hikâye yazınız (temalar: hizmet, sözsüz iletişim, mizah, adalet, deprem, yangın)

Sponsorlu Bağlantılar


Benim Eşsiz Yuvam temasında öğrendiğiniz kavramlardan beş tanesini seçerek defterinize bir hikâye yazınız

(temalar: hizmet, sözsüz iletişim, mizah, adalet, deprem, yangın)

Günlerden bir gün ülkenin birinde bir deprem olmuş. Ama oranın yöneticileri halı düşündükleri için hizmette hep en iyisini yaptıklarından çok büyük kayıplar olmamış. Adaletli davranan insanlar deprem sonrasında her şeyi eşit paylaşmışlar, birbirlerine yardımcı olmuşlar. Hatta bazen konuşmadan sadece sözsüz iletişimle bile birbirlerine yardımcı oldukları anlar bile olmuş. Bu ülke bütün dünyaya birlik olmanın doğru davranmanın ve sonunda mutlu olmanın nasıl olacağını öğretmiş.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir