Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada Ağladığını Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Ağladığını Görmek

Rüyada bizim veya başkalarının davranışı normalden önemli ölçüde farklı olabilir çünkü rüya hali bize kişiliğimizin normalde farkında olmadığımız yanlarını vurgulayabilecek bir özgürlük sağlar. Rüyadaki bizim ya da başkalarının garip davranışları bizim psikolojik durumumuza dair ipuçları verir. Rüyacının kendi davranışları için neyin uygun olduğunun farkına varması gerekmektedir.

Ağlamak kontrol edilemeyen duyguları ya da üzüntüyü temsil eder. Dolayısıyla rüyada kendimizi ya da başkalarını ağlarken görmek böyle bir duygunun dışarı atılma ihtiyacı olduğunu gösterir. Hıçkırarak ağlıyoruz ve kendimizi tam olarak ifade edemiyor muyuz? Belki de sadece içimize attığımız duygularımızı ifade edebilmemiz konusunda kendi kendimize zorluk çıkarıyoruzdur.

Su sızdıran herhangi bir şey, ağlıyor gibi göründüğü için mucizevi kabul edilir ve bu rüya genellikle bir farkındalık aşamasından diğerine geçiş sırasında görülür. Enerjinin fazlası ağlayan bir bitki, bir ağaç ya da buna benzer bir nesneyle gösterilebilir. O Ağlamak, kaybettiğimiz manevi bir niteliğin yası da olabilir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir