Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada At Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada At Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek, rüyacının kontrolündeki enerjiyi temsil eder. Beyaz at, rüyacının spiritüe farkındalığını gösterirken, kahverengi daha pragmatik ve dünyaya düşkün yanlarını gösterir. Siyah at ise rüyacının tutkulu doğasını sembolize eder. Solgun bir at görmek ölümü, kanatlı bir at görmek ise ruhun dünyevi olanı aşma yeteneğini gösterir. Eğer at bir zorluk içindeyse ya da ölüyorsa, rüyacıyı ileriye götürecek güçlerin zayıflamasıyla ilgili bir durum söz konusu olabilir. Hayatımızda çok fazla baskı olabilir. Eğer at bir arabaya koşulduysa, rüyacı fazlasıyla çıkarcı bir amaca yönlenmiş olabilir.

Bir erkeğin rüyasında, kısrak Anima’yı, kadını ya da dişinin dünyasını simgeler.Bir kadının rüyasında bir at tarafından tekmelendiğini görmek, Animus’u ya da bir erkekle ilişkisini sembolize eder. Her kapıdan geçebilen ve bütün engelleri yıkıp geçen bir at ise kolektif Gölge’dir. Bu, çoğu kişinin, kişiliğinin baskılamaya çalıştığı yanıdır.

Yük hayvanı olarak at genellikle Büyük Anne’yi ve diğer anne arketiplerini temsil eder. Rüyada atın yerine arabanın geçtiği durumlar da benzer anlamlara gelir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir