Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Düşmek Görmek

Rüyada Bilgelik Görmek

Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Batmak Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Batmak Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Batmak Görmek

Rüyada batmak güven kaybıdır. Bir şeyden umudumuzu kesmiş ya da şartların bizi engellediğini hissediyor olabiliriz. Başka birinin battığını görmek, zor durumda olup bizim yardımımıza ihtiyaç duyan birinin farkında olmamızı sağlar. Bir ilişkiden kendimizi geriye çekiyor olabiliriz. Neyin içine battığımız da önemlidir. Suya batmak belli bir duygunun bizi içine çektiğini gösterir. Kuma ya da bataklığa batmak, etrafımızda güvenilir bir alan kalmadığını düşündüğümüzü gösterir.

Rüyadaki batma hissi genellikle endişe ve korkuyu simgeler. Her zamanki olağan mutluluğumuzu sürdürmekte yetersiz kalıyor olabiliriz. Kontrolün bizde olmadığını, ilerleyemeyeceğimizi hissedebiliriz. Bir nesneyi batarken görmek, değer verdiğimiz bir şeyi kaybetmek üzere olduğumuzu gösterir.

Hem ruhsal hem de fiziksel olarak batmak en uygun davranış şeklinin ne olduğunu net olarak görmekten yoksun bir duruma girdiğimizi gösterir. Çok duyarlı kimseler için bu durum, diğer insanların negatif enerjisinin kendilerini boğma noktasına getirdiğinde olur

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir