Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Çöl Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Çöl Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Çöl Görmek

Rüyadaki yeryüzü şekilleri yorumun çok önemli bir parçasını oluşturabilir. Kişiliğimizi yansıtan duygulara ve kavramlara ayna tutarlar. Kayalık bir manzara problemlere işaret ederken, kasvetli bir görüntü karamsarlık ve kendinden şüpheye düşme anlamı taşır. Tekrarlanan bir sahne çocukluğumuzda kendimizi güvende hissettiğimiz
bir anı temsil edebilir ya da henüz uzlaşamadığımız bir duygu ya da zorluğa da işaret edebilir. Yeryüzü şekilleri anlık duygu geçişlerinden ziyade artık kişiliğimizde yer etmiş duygulan yansıtır.

Rüyada yeryüzü şekillerinin, belli bir mesajın altını çizmek için garip biçimler alabilir. Örneğin buzdan ağaçlar ya da şekerden yapılmış kayalar olabilir. Rüyadaki sembolleri doğru yorumlayabilmek için olayların geçtiği yer önemlidir. Gördüğümüz yeryüzü şekilleri bizim başka insanlara nasıl davrandığımızı da gösterir. Çölde olmak yalnızlığı anlatırken, orman ise çok zengin bir hayal gücünü temsil edebilir.

Spiritüel bakımdan, rüyada görülen yeryüzü şekilleri kendi ruh halimizi ve tutumlarımızı nasıl ele aldığımıza dair gelişmeleri gösterir. Eğer rüyanın başlangıcı ile sonu arasında değişiklikler oluyorsa hayatımızda uygun değişiklikleri yapmamızın zamanı gelmiştir.

Rüyada Çöl Görmek Yorumu

O Rüyada bir çölde yalnız olduğunu görmek, duygusal tatminden uzak, kendimizi yalnız ve yalıtılmış hissettiğimizi gösterir. Çölde birisiyle beraber olduğumuzu görmek o kişiyle kısır bir ilişkimiz olduğunu ya da bu ilişkinin hiçbir yere gitmeyeceğini vurgular.

Şu anki şartlarımız içerisinde “hayatta kalmak” istiyorsak adımlarımızı çok dikkatli atmalıyız. O Çöl terk edilmişlik ve kimsesizlik hissini simgeler ama aynı zamanda bir tefekkür ve vahiy yeridir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir