Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Dışkı Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Dışkı Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Dışkı Görmek

Rüyada pislik veya dışkı görmek, kendini ifade etme ve eğlenmede çocuksu düzeye geri döndüğümüzü gösterir. Edindiğimiz deneyimler o süreçle ilgili olabilir ama artık gitmelerine izin vermemiz gerekiyor.

Hayatımızda kullandığımız ama artık atmamız gereken şeyler vardır.

Kişinin gücünün onun dışkısında olduğuna inanılır.

Rüyacı bilinçaltında bedensel fonksiyonlarıyla ilgili herhangi bir şeyin kirli ve bencilce olduğu düşüncesinin ötesine geçememiş olabilir. Rüyacının uyanık hayatında bir başkaldırma unsuru olabilir. Dışkıyla oynamak para ve kıymetli şeyler anlamına gelir. Rüyada dışkıyla oynamak da parasal endişelere ve sorumluluk alma korkusuna işarettir. Eğer dışkı, örneğin fareler gibi canlı hayvanlara dönüşüyorsa, rüyacı kendi dürtülerini yönetmesi gerektiğiyle yüzleşmelidir.

Dışkı daha spiritüel anlamıyla duygular âlemine aittir ve belki de sadece kötü duygularımızdan kurtulmaya çalışıyoruzdur. Bu kötü duygular kayda değer bir şeylere dönüştürülebilir.

Rüyada bağırsakların boşaltılması, endişeden ve sorumluluktan kurtulma isteğini vurgular ya da nasıl duygularını dışa vurabilen biri olmayı öğrenmeye ihtiyaç duyduğumuzu gösterir. Cinsel ilişkiyi sembolize ettiği de olur.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir