Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Eldiven Görmek

Rüyada Eldiven Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Eldiven Görmek

Eldiven eski zamanlarda günümüzde olduğundan daha büyük bir önem taşıyordu. Görgü kurallarının da bir parçası olduğundan onur ve saflığı temsil eder. Rüyada eldivenlerin özellikle farkında olmak, bir şekilde yeteneklerimizi diğer insanlardan sakladığımızı gösterir. Eldivenleri çıkarmak saygı ve samimiyet işaretidir. Rüyada boks eldivenleri görmek, saldırganlığın da olduğu bir durumun içinde, başarılı olabilmek için çok çaba harcadığımızı gösterir.

Eldivenler karşımızdaki insanlara meydan okumayı da simgeler. Kendi farkındalığımızı diğer insanlardan saklayarak onlara inançları ve inanç sistemleri konusunda meydan okuyabiliriz.

Spiritüel olarak eller, yaratıcılığımızın sembolü olduğu için eldivenler de yaratıcı yeteneklerimizi saklama ihtiyacımızı temsil eder. Aynı zamanda kendimizi tam anlamıyla yaratıcı bir şekilde ifade etmemize engel de oluyor olabilirler.

Eldivenlerin anlamı değişkendir. Kendimizi saklamayı ve korumayı “elimizi göstermeyi” temsil edebildikleri gibi statükoya meydan okumayı da sembolize edebilirler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir