Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Kısırlaştırma Görmek

Rüyada Biseksüellik Görmek

Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Eşcinsellik Görmek

Rüyada Eşcinsellik Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Eşcinsellik Görmek

Eşcinsellik kişinin kendisiyle aynı cinste olan birisine cinsel arzu duymasıdır. Daha net ifade edecek olursak, kişinin kendisiyle aynı olan birini arzulamasıdır. Kişinin rüyalarda karşılaştığı da budur. Eğer rüyacı tamamen cinsel olmayan benzerlikleri tanımlayabilirse, rüya tam olarak yorumlanabilir.

Kişinin kendisiyle aynı cinsten birisiyle cinsel ilişkide olduğunu görmesi genellikle kendi cinsel kimliğiyle ilgili çatışmaları ve kaygıları olduğunu gösterir. Ebeveyn sevgisi ya da onayı aradığımız için de kendimizi rüyalarda bizimle aynı cinsten birisine ilgi gösterirken bulabiliriz. Cinsel bir sevgiden ziyade bizi besleyen farklı türde bir sevgi de arıyor olabiliriz.

Çok sık olarak, rüyada eşcinsel ilişki yaşadığını görmek, bize zıt olan şeylerle uzlaşma çabasının da göstergesi olabilir. Kişiliğimizin farklı yanlarını bütünleştirerek kendimizi daha tamamlanmış hale getiririz ve böylelikle her türden ilişkiyi daha | başarıyla yürütürüz. İçsel boyutta bir birleşme ruhsal olgunluğun işaretidir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
1
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Tek Yorum

  1. Homoseksüellik iğrenç bir sapıklıktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir