Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Ev Görmek

Rüyada Ev Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Ev Görmek

Eğer rüyada evin içinde mobilya gibi bir şeyler görülüyorsa, bunlar rüyacının bir yanını gösterir. Evdeki başka birisi, rüyacının kendini, yine kendi kişiliğinin bir yanı yüzünden tehdit altında hissettiğini gösterir. Eğer farklı eylemler gerçekleşiyorsa, kişiliğimizin iki farklı yanı, muhtemelen de yaratıcı ve zihinsel yanları arasındaki çatışmayı simgeler. Evin dış görünüşü bizim dışarıya gösterdiğimiz yüzümüzü temsil eder.

Rüyada Eve girmek/evden çıkmak görmek Daha içe dönük ya da daha dışa dönük olmamız gerektiğine karar vermeliyiz.

Rüyada Etkileyici, hayranlık uyandırıcı bir ev görmek Rüyada böyle bir ev görmek, Ben’in ya da Ruh’un farkında olmaktır.

Rüyada Daha büyük bir eve taşınmak görmek Hayatımızdaki bir değişiklik ihtiyacını, hayata daha açık olmayı ya da daha fazla alana ihtiyacımız olduğunu gösterir.

Rüyada Evin dışında olmak görmek Daha dışa dönük, toplumsal yanımızı gösterir.

Rüyada Küçük bir ev ya da rüyacının doğduğu ev görmek Rüyacının güvenlik arayışı içinde olduğunu ya da çocukluğun sorumluluk taşımayan rahatlığı özlediğini gösterir. Eğer evin küçüklüğü sıkışıklık hissi veriyorsa, sorumluluklarımız bizi, kapana kısılmış hissettiriyordur ve kaçma ihtiyacı duyduğumuzu gösterir.

Rüyada Ev tamir ediliyorsa ilişkiler üzerinde düşünmemiz gerekiyordur veya sağlık konularına dikkat etmeliyiz. Hayatımızda bize zarar veren ya da kötü durumda olan bir şeyle ilgilenmemiz gerekiy

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir