Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Evlilik Düğün Görmek

Rüyada Evlilik Düğün Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Evlilik Düğün Görmek

Evlilik ya da düğün genellikle rüyacının daha iyi bir bütün oluşturmak için bir araya gelmesi gereken iki yanını temsil eder. Örneğin zekâ ve duyguların ya da pratik ve sezgisel yanların birleşmesi gerekiyor olabilir. Rüyadaki evlilik ya da düğün, birinin iki kişi arasında bir ilişki olduğunu içten içe bildiği ama bu durumun henüz açıkça ifade edilmediğini de anlatıyor olabilir. Dolayısıyla rüyada düğüne katılmak da rüyacının böyle bir ilişkinin farkında olduğu anlamına gelebilir. Rüyada gelinlik giydiğini görmek, kişinin ilişki ve düğünle ilgili duygularını ve umutlarını açığa çıkarmaya çalışmak demektir. Başka birinin gelinlik giydiğini görmek kişinin kendini aşağı hissetmesiyle ilgilidir. Kendisini hep gölgede, ikinci planda kalmış gibi hissediyor olabilir.

İnsanoğlu her zaman kendini tamamlayacak birini arar. Rüyada düğün görmek, eş olarak nasıl bir insan aradığımıza dair bilgi verebilir. Örneğin çocukluk arkadaşımızla evlendiğimizi görmek onunla benzer özelliklere sahip birini aradığımızı gösterir. Rüyamızda ünlü biriyle evli olduğumuzu görebiliriz ki bu da o kişinin özelliklerinin bizim için önemli olduğunu gösterir.

Spiritüel olarak meydana gelmesi gereken bir tamamlanma süreci vardır, ilk olarak kişiliğimizin eril ve dişil yanlarının birleşmesi, daha sonra ise fiziksel ve ruhsal yanların uyumlu hale gelmesi gerekiyor. Bu durum Mistik Birleşim olarak bilinir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir