Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Fahişe Görmek

Rüyada Fahişe Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Fahişe Görmek

Rüyada fahişe görmek genellikle cinsel ihtiyaçlarla ilgilidir. Erkeğin rüyasında bu ne pahasına olursa olsun ilişkiye girme ihtiyacını gösterir. Kadının rüyasındaki anlamı ise kendisinin cinsel özgürlük ihtiyacıdır. Rüyada görülen fahişe, bizi yaşadığımız suçluluk duygusuna ve kendimizle ilgili duyduğumuz kuşkulara bakmaya zorlar. Fahişeye para öderken görmek, kendi cinsel yeteneklerimize güvenmediğimizi gösterir. Cinsel ilişki için bize para ödendiğini görmek yaşadığımız ilişkilerin bir bedeli olduğunu hissettiğimizi gösterir. Her iki duruma da aşk ilişkileriyle ilgili korkular söz konusudur.

Fahişelik yaptığını görmek, özsaygımızın yetersiz olabileceğini gösterir. Yeteneklerimizi ve becerilerimizi azımsadığımızın farkında olabiliriz ve bu durumda da iş hayatında da kişisel hayatımızda da olabilir. Bazen ego bazen de yetersizlik hissi yüzünden, bir şeyler gerçekleştirmemiz istendiğinde sık sık yeteneklerimizi “satıyor” gibi hissederiz.

Hıristiyan değerlere göre nasıl Hz. İsa fahişeyi yaptığı işe rağmen değerli bulduysa bizim de spiritüel olarak başka insanların yeteneklerini kabul etmeye ihtiyacımız var.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir