Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Mevsimler Görmek

Rüyada Şimşek Görmek

Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Fırtına Görmek

Rüyada Fırtına Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Fırtına Görmek

Çevrenin” bir parçası olarak hava durumu genellikle ruh halimizi ve duygularımızı anlatır. Dışarıdaki koşulların nasıl değiştiğinin ve bizim üzerimizdeki etkilerinin farkındayız, bunlara karşılık verirken tutumumuzu nasıl şekillendireceğimiz konusunda dikkatli olmalıyız.

Hava durumu ayrıca herhangi bir durum karşısında içsel olarak  verdiğimiz cevapları da anlatır. Örneğin rüyamızda fırtına varsa duygularımız da fırtına gibi öfkeli ve saldırgan olabilir. Eğer bulutsuz mavi bir gökyüzü izliyorsak, sakin kalabilmeyi başardığımızı fark ediyor olabiliriz. Geçmişte mümkün olmasa da artık ruh halimizi ve duygularımızı kontrol edebilme yeteneğine sahibizdir. Rüyada hava durumunun farkında olmak, kendi başımıza bireyler olmaktan çok, daha büyük bir bütünün parçası olduğumuzu fark etmemiz gerektiğini anlatır. Farklı hava durumları, spiritüel cevapların sembolizmi de olabilir. Rüyacı kafasındaki bir soruya cevap arıyorsa, örneğin rüzgâr buna cevap olabilir.

RÜYADA FIRTINA

Rüyada fırtına, kişinin duygusal patlamasını anlatır. Bazı olaylar ya da duyguların bizi hırpaladığını hissediyor olabiliriz. Aynı zamanda öfkeyi de sembolize eder.

Zor bir durumda olduğumuz zaman, örneğin bir ilişkinin içinde, fırtına bir rahatlama getirebilir. Bir tartışma günlük hayata çok uygun değilse, fırtına “duygusal havamızı” temizler.

Spiritüel bakımdan fırtına, yaratıcı gücü simgeler. Gök gürültüsü ve şimşek, fırtına tanrılarının silahlarıdır.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir