Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Geçit Töreni Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Geçit Töreni Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Geçit Töreni Görmek

Geçit töreni genellikle hiyerarşiktir. En önemli insanlar en önde ya da en sonda olurlar. Bu görüntü de günlük hayatımızda öncelikleri belirlemek konusunda bize yardımcı olur. Geçit töreni, düzenli bir yaklaşımı ya da niyetimize dair açıklamada bulunmayı simgeler. Rüyada, aynı amaca ya da inançlara sahip gibi görünen bir dizi insan görmek, asıl önemli olan şeyin grubun ardındaki niyet olduğunu gösterir.

Geçit töreni genellikle özel bir olayı geçit alayıyla onurlandırmak içindir. Rüyalardaki böyle bir görüntü, başarma ve yeteneklerimizin fark edilmesi isteğini gösterir. Geçit töreninde yer almak, bize benzeyen insanlarla aynı gruba ait olma ihtiyacını kabul etmektir. Geçit törenini seyretmek, diğer insanların tek bir şeye odaklanabilmesini değerli bulmaktır.

Spiritüel olarak geçit töreni, aynı görüşe sahip insanlardan oluşan bir gruba işaret etmekle birlikte, geniş bir bilgisi ve gücü olan insanları da simgeler. Bir dinin ya da inancın önemini fark ediyor olabiliriz. Hak edilen saygının gösterilmesi gerekiyor.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir