Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Havuz Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Havuz Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Havuz Görmek

Rüyada havuz görmek kendi hislerimizi ve duygularımızı anlama ihtiyacıyla ilgilidir. Örneğin ahşaptan bir havuz huzur ve sükûnet arayışımızı gösterir. Şehirdeki bir yüzme havuzu, başka insanlarla ilişkimizi temellendirmeye ihtiyacımız olduğunu anlatırken, yoldaki bir havuz, planlarımızı uygulamaya koymadan önce halledilmesi gereken duygusal sorunlar olduğunu gösterir.

Kendimizi anlamak için, suyun içine tamamen dalarak havuzu keşfetmeliyiz ki bu da duygularımızın içine girmek anlamına gelir. Ağır basan duyguyla (birden fazla anlamda) nasıl başa çıktığımız bize kendimiz hakkında pek çok şey öğretecektir. Havuz arınmayı, özellikle de geçmiş travmalardan, duygulardan, hatalardan arınmayı temsil eder. Havuzla ilgili en etkili görüntülerden birisi de suya batırarak vaftiz yapılmasıdır.

Meditasyon ya da bir rehber eşliğindeki görüntü çalışma tekniği, kişinin rüya görme yeteneğini geliştirebilir, ilk olarak, kendinizi yürürken görmeye çalışın, ayaklarınızın altında çimeni ve yüzünüzde rüzgârı hissedin. Hafifçe sol tarafınızda olan toprağın içine doğru yürüyün.

Bu inişin sonunda etrafı ağaçlarla çevrili bir havuz var. Sessizce havuzun kenarına oturun ve basit bir şekilde hayatınızı düşünün. Hazır olduğunuz zaman ayağa kalkın ve yavaşça havuza doğru yürüyün. Vücudunuz tamamen batmış olana kadar suyun yükselmesini hissedin. Tam bu anda günlük hayatın bütün kaygılarını kendinizden uzaklaştırın ve anın içindeki huzura yoğunlaşın. Daha sonra yavaşça havuzdan çıkın ve yine sessizce havuzun arkasına oturun. Hazır olduğunuz zaman, başladığınız noktaya geri yürüyün ve görüntünün kaybolmasını bekleyin. Bunu yaptığınızda rüyanızdaki görüntüler daha derin anlamlar taşımaya başlayacak.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir