Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Taç Görmek

Rüyada Armağan Görmek

Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Hediye Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Hediye Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Hediye Görmek

Rüyada hediye görmek, sahip olduğumuz bir yeteneği ya da bize edilen bir armağanı sembolize eder. Eğer hediye alan bizsek, sevildiğimiz ve ilişkilerimizin bize bir şeyler kazandırdığı anlamına gelir. Eğer hediyeyi veren bizsek, başka insanlara sunabilecek bir şeylere sahip olduğumuzun bilincindeyiz demektir. Rüyada bir yığın hediye görmek, henüz fark edilmemiş yeteneklere ve becerilere işarettir. Eğer hediyeler, doğum günü gibi belli bir olaya dairse, o tarihler sırasında bir başarı bekleyebiliriz.

Rüyada bir şey sunmak, kabul görmek ve fark edilmek için yaptığımız işlere işarettir. Yaptığımız işin kim olduğumuzdan daha önemli olduğunu düşünüyor olabiliriz.

Ruhsal tekamülün önemli gerekliliklerinden birisi de “anda yaşamayı” öğrenmektir. Hayatın bize sunduğu her şeyden yararlanıp kendimiz için kullanabiliriz. Ama öte yandan her şeyin diğer insanlarla da ilgili olduğunu ve onların yaşamlarını da etkileyebileceğini aklımızdan çıkarmamalıyız. Bu durum rüyalarda hediye almak şeklinde görülür.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir