Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Adamotu Görmek

Rüyada Devedikeni Görmek

Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Isırganotu Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Isırganotu Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Isırganotu Görmek

Rüyada ısırganotu görmek kaçınmamız gereken zor bir duruma işaret eder. Özellikle de başkalarıyla ve içinde bulunduğumuz çevreyle iletişim halinde değilsek bir rahatsızlık söz konusu olabilir. Bir demet ısırganotu, eğer bir iletişimin ortasındaysak çıkabilecek bir zorluğa işaret eder. Bazıları kullandıkları kelimeler ya da şartlarla bizi incitmeye çalışıyor olabilirler. Rüyadaki ısırganotu aynı zamanda değersiz işlemlere de işaret ediyor olabilir: “Kazıklandım!”

Isırganotu, cildi kaşındıran yabani bitkilerdir. Bu sembolizm de, yabani davranışların bizi aşırı uyarmasına ve rahatsız etmesine izin verdiğimiz anlamına gelir. Bu cinsellikle de ilgili olabilir, dans gibi başka yollarla da olabilir. Kontrolün kaybedildiği bir nokta vardır. Isırganotu aynı zamanda iyileştirmeyi de temsil eder. Yenildiğinde ya da dış yüzeye farklı uygulamalarla kullanıldığında sağladığı vitamin ve mineraller vardır. Halk tıbbı kan akışını hızlandırmak için ısırganotu lapasını tavsiye eder.

Spiritüel kavramlara göre ısırganotu, tehlikelere karşı korunmaktır. Arınma ritüellerinde de kullanılır. Taze ısırganotunun hasta insanın ayağa kalkmasına yardımcı olduğu söylenir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir