Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Kıyafetler Görmek

Rüyada Kıyafetler Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Kıyafetler Görmek

Rüyada giydiğimiz kıyafetler genellikle, diğer insanlar için yarattığımız önyüzü yani personay\ gösterir. Diğer insanların tepkilerine cevap olarak benimsediğimiz belli rollerimiz vardır. Rüyada diğer insanların giydikleri, gerçekleşecek bazı karşılaşmalara zemin hazırlar.

Kıyafetler genellikle dokunulmaya karşı korunmadır. Bu korunma aynı zamanda kendi kendimize zarar vermememiz içindir. Kıyafetler hem gizleyebilir hem de ortaya çıkarabilir. Çıplaklığı örterek kusurlu bulduğumuz yerleri kapatır ve cinselliğimizi gizlemeyi ima eder. Rüyalarımız belli yanlarımızı açık ederek hangi yönlerden savunmasız olduğumuzu gösterir. Soyunmak eski inanç ve engellerden kurtulmayı simgeler. Kişinin kıyafetlerini kaybetmesi ya da çıplak kalması, incinebilirliğimize ve korkularımıza vurgu yapar.

Uygunsuz giyinmek, örneğin gündelik bir ortamda resmi kıyafetleri giymek ya da tam tersi Rüyada kendimizi bu pozisyonda görmek, diğer insanlara uyum sağlamak konusunda zorlandığımızın farkında olduğumuzu gösterir. Rüyanın yorumu, bu durumun bizi şaşırtması ya da üzmesine bağlı olarak yapılacaktır. Hissettiğimiz duygu, doğru yorumun yapılmasına yardımcı olur. Diğer insanların bizi nasıl algıladığını umursamıyor olabilir ya da belli bir role uymak için çok fazla çaba harcıyor ve bunu yapmaktan da rahatsızlık duyuyor olabiliriz. Kıyafetin rengi de çoğu zaman önemlidir.

  • Rüyada Kıyafetlerin, sahibi olmayan biri tarafından giyilmesi görmek Rüyacının zihninde hangi karakter için hangi rolün uygun olduğuna dair bir karmaşa vardır.
  • Rüyada Kadın kıyafetleri giyen erkek görmek Rüyacının dişi yanıyla ilgili daha bilinçli olması gerekir.
  • Rüyada Üniformalı kadın görmek Rüyacının, kişiliğinin daha disiplinli ve erkeksi yanının farkında olması gerektiğine vurgu yapar.
  • Rüyada Kıyafet değiştirmek görmek Görüntümüzü değiştirmeye çalışıyoruz.
  • Rüyada Kısa kesilen kıyafetler görmek Eskiden zevk aldığımız şeylerden artık zevk alamıyor ve eğlenebileceğimiz yeni alanlar arıyoruz demektir.
  • Rüyada Güzel kıyafetler görmek Hayatımızda değer verecek çok şeyimiz var.
  • Rüyada Belli bir kişiye ait kıyafetler görmek Beraber olamayacağımızın farkında olduğumuz bir kişi bize hatırlatılıyor.

Kıyafetler spiritüel korunmayı da simgeler. Örneğin belli kıyafetler belli rolleri ve statüleri vurgular. Seksi kıyafetler, rüyacının kendisiyle ilgili algısını gösterir. Çok fazla giyinmek suçluluk duygusuna işaret eder.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir