Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Köpek Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Köpek Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmenin anlamı köpeğin bize tanıdık olup olmadığına göre değişir. Çocukluğumuzdaki evcil hayvan gibi bir köpek görmek mutlu anıları temsil ederken bilmediğimiz bir köpek sadakat ve sonsuz sevgi gibi köpeklerle ilişkilendirilen özellikleri de sembolize ediyor olabilir. O Vahşi köpek sürüsü görmek korktuğumuz duygu ve hisleri resmediyor olabilir. O Köpek yeraltı dünyasının bekçisidir. Mısır mitolojisinde bu, köpek kafalı tanrı Anubis ile sembolize edilir.

Rüyacı sadık ve sürekli bir arkadaşın, bir koruyucunun ya da olumsuz anlamda rüyacının başından atamadığı, ona sorun yaratan birinin farkına varabilir.

Rüyacının sahibi olduğu veya hayatının bir döneminde bildiği bir köpek

Rüyacının şu anki davranışlarına ipucu olabilecek hayatının bir dönemine dair hatıralar.

Avcı kadın ve köpekler

Rüyacı, Amazon’la ilgili dişi arketiplerle bağlantı kuruyor demektir.

Kapıları koruyan köpek/mezarlığın yanında Rüyalarda bu, eşiğin koruyucusu ve yeraltı dünyasına kabul edilmeden önce uyutulması ya da evcilleştirilmesi gereken varlıklar anlamına gelir.

Öncü ve Öncülük

Bir köpeğin öncülüğünü görmek kendimiz ve daha az bilinen doğamız arasındaki bağı da sembolize ediyor olabilir. Köpeğin öncülüğünü kaybettiğini görmek kontrol kaybına işaret edebilir. Birilerini yönlendirmek ne yaptığımızı ve nereye gittiğimizi biliyor olmamız anlamına gelir. Yönlendiriliyor olmak ise birine, durumu kontrol etmesi için izin verdiğimizi gösterir.

O Liderlik vasıfları, herkesin kullanabileceği özellikler değildir. Rüyalarda normalde yapmayacağımız şeyleri yaptığımızı görüp şaşırırız. Otoriteyi elimize alabilmek için belli değerlere veya irfana sahip olmamız gerekir. Bu da ancak tevazu ve egosuzlukla olur.

Tazı

Rüyada eğitilmiş bir köpek görmek, belli bir amaca odaklanabilmek için ihtiyacımız olan yeteneklere vurgu yapar.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir