Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Kurban Etmek Görmek

Rüyada Kurban Etmek Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Kurban Etmek Görmek

Kural olarak kurban etmenin iki anlamı vardır: Bir şeyden vazgeçmek veya bir şeyi kutsal kabul etmekle ilgilidir. Rüyayı da bu iki nokta üzerinden düşündüğümüzde rüyacının, kendisinden daha büyük veya önemli bir şey için egosundan ya da bireyselliğinden vazgeçmesi anlamına gelir. Genellikle kurban etme, tutkuyla bağlanılan inançlar için yapılır.

Kurban etme karşılığında bir ödül, genellikle de manevi bir ödül geleceğine dair bir beklenti vardır. Kendimizi iyi hissetmek ya da doğru şeyin yapıldığını bilmek dışında acil bir şey beklemediğimiz bir durum için gecikmiş bir memnuniyet vardır. Artık doğru olmayan egoist davranışları bırakmak ve hayatın akışıyla birlikte hareket etmek gereklidir. Rüyada hayvan kurban etmek, spiritüel güç için alçak ve basit dürtülerimizden kurtulmamız gerektiğinin farkındayız demektir, insanlık halimizi kabul etmeye hazır olmalı ama diğer yandan bencillikte de vazgeçmeliyiz. Kurban için bir sunak olabilir veya sadece bir hayvanın ritüele uygun bir şekilde kesilmesi ve pişirilmesi de olabilir.

Eğer hayvan kurban edilmeyi istiyorsa, güdülerimizi spiritüel bir enerjiye dönüştürmeye hazırız demektir. Eğer hayvan tavşansa, yeniden doğuş sembolüdür.

Kurban etme/olma spiritüel olgunlaşmanın önemli bir parçasıdır. Daha büyük ödüller için daha azından vazgeçmeyi simgeler.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir