Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Mevsimler Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Mevsimler Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Mevsimler Görmek

Rüyadaki hava durumu şartları bizi gerçek hayatta kabul etmeye hazır olmadığımız duygularla yüz yüze getirir. Rüyamızda mevsimlerin farkında olduğumuz zaman hayatımızın çeşitli dönemleriyle bağ kuruyoruz demektir.
Zamanı dönemlere ve evrelere bölme ihtiyacı ilk olarak, hayatta kalma güdüsüyle mevsimlerle işbirliği yaparken ortaya çıkmıştır.

Bir yılın ilkbahar, yaz, sonbahar, kış olarak bölünmesi kutlamalara ve festivallere sebep olur.

Rüyada İlkbahar Görmek 

Rüyada ilkbahar yeni gelişmeler veya fırsatlar demektir, ilişkide yeni bir başlangıç da olabilir. Su kaynağı’, taze bir enerjiyi sembolize ederken, yatak yayı ya da herhangi bir bobin, ilerlemek için sahip olunan gizli gücü simgeler.
Rüyada yaylanarak yürümek'”, bir şeylerin gerçekleşmesini beklediğimizi gösterir. “Baharda ileri, sonbaharda geri” deyimi psikolojik bakış açısından ilerleyebilmek için gerekli çabayı göstermemiz gerektiğini anlatır.
Spiritüel olarak ilkbahar, özellikle de duygular söz konusu olduğunda bir ilerleme sembolüdür. Artık yeni bir başlangıç yapma vakti gelmiş olabilir.

Rüyada Yaz Görmek 

Rüyada mevsimin yaz olduğunun farkına varmak, hayatımızda iyi bir döneme işarettir, ilgilendiğimiz projelerde başarıyı dört gözle bekliyor olabiliriz. Biriyle buluşmak için elimizden gelenin en iyisini yapabilecek durumdayızdır.
Psikolojik düzeyde yazın anlamı iki yönlüdür. Tatil, eğlence ve kahkahayla ilgisi nedeniyle kendimizi daha rahatlamış hissederiz. Ayrıca yeni insanlarla tanışma ve yeni bağlar kurma imkânı da sağlar.

Ezoterik olarak yaz orta yaşı temsil eder. Bu tam da spiritüel başarı ve hayatımızın geri kalanını planlama zamanıdır. Deneyimlerimiz sayesinde pek çok şey öğrenmişizdir ve artık bu deneyimleri pratiğe dökme vaktidir.

Rüyada Sonbahar Görmek 

Bir şeylerin sona erdiğine dair uyarılıyoruz. Bulunduğumuz durumda iyi olan şeyler alınıp değerlendirmeli ama geri kalanından vazgeçilmelidir.

Psikolojik olarak, hayatımızdaki döngülerin farkına varmamız ve bazılarını sona erdirmemiz gerekiyordur.
Kişinin hayatındaki çöküş, ileriki yaşların getirdiği bütün o duygularla beraber, yine sonbaharla sembolize edilir.

Rüyada Kış Görmek 

Rüyalarda kış, hayatımızın verimsiz bir dönemini temsil eder. Aynı zamanda yaşlılığı ve enerjimizin azaldığı bir dönemi ifade eder. Duygusal olarak soğuk ve mesafeli olduğumuzda, kışla ilgili görüntüler, örneğin -buz ya da kar gibi, hissiyatımızın uygunluğunu ya da tersini vurgular.

Kehanette bulunacak olunursa, mevsimler yılın yeni gelişmelerinin yaşanabileceği bir dönemi de gösterebilir. Doğanın döngüsü içinde kış, yeniden doğuştan önce nadasta olmayı da temsil eder. Bundan dolayı da kış aynı zamanda ölüm anlamına gelir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir