Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Mücevherler Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Mücevherler Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Mücevherler Görmek

Mücevherler neredeyse her durumda bizim değer verdiğimiz şeyleri sembolize eder. Bunlar kişisel değerlerimiz de olabilir, doğruluk, dürüstlük algımız da, kendimiz olabilme yeteneğimiz de kendi esas varlığımız da. Ne aradığımızı bildiğimizde, onun hem bizim hem de başkaları için ne ifade ettiğini de biliriz. Bir dağın tepesinde ya da bir mağaranın içinde, mücevher aradığımızı açıkça belirttiğimiz zaman, gelecekte değerli olacaklarını bildiğimiz kendimize ait parçaları arıyoruz demektir. Mücevher saymak ya da onlara değer biçmek, derinlemesine düşünmek için zamana ihtiyacımız olduğunu gösterir.

Eğer mücevherler takı olarak düzenlendiyse, mücevherin sembolize ettiği kullanım alanlarının bazılarının farkındayız demektir. Örneğin zümrüt bir yüzük bulduysak ölümsüzlük yolunda olgunlaşmanın bir aşamasını tamamladığımızı anlatır. Her yontulmamış taş için farklı yorumlar vardır ve doğru olanlar bile çeşitlilik gösterir. Üstünde biraz düşünerek rüyacı her taşın kendisine ne demek istediğini anlayacaktır.

Spiritüel bir bakış açısından, mücevherler ve anlamları kişisel gelişimimizi zenginleştirebilirler. Pek çok rüyada, daha iyi bilinen taşlar görülür, ancak daha az bilinen taşlar görüldüğünde, bilinç seviyesinde öğrenilerek kazanılacak daha çok şey vardır. Pek çok taşın şifa gücü vardır ve bu başlı başına bir konudur. Okuyucu bu konuyla ilgili pek çok iyi kitap bulabilir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir