Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Öfke Görmek

Rüyada Öfke Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Öfke Görmek

Rüyadaki ortama bağlı olarak duygularımız günlük hayattakinden oldukça farklı olabilir. Daha aşırı olabilirler, sanki kendimize duygularımızı serbestçe ifade etmek için izin vermişiz ya da garip, gelgitli bir ruh halimiz varmış gibi olabilir.

Arada sırada rüyayı anlamak için sembolleri görmezden gelerek sadece ortaya çıkan ruh hali, duygular ve hisler üzerine çalışabiliriz. Çok sayıdaki sembolü yorumlamaya çalışmaktansa bunu yapmak, içimizde neler olup bittiğine dair daha net bir yorum sağlayacaktır.

Duygusal ihtiyaçlarımız, özellikle de karşı taraftan tepki bekliyor oluşumuz, ilk başta göze çarpmayan ama gelişim sürecimize başlamamızı sağlayan bir enerjidir.

Rüyada öfke genellikle diğer hararetli duyguları temsil eder. Bizi üzen, rahatsız eden şeyleri ifade edebilme hakkı için mücadele ediyoruz. Gerçek hayatta duygularımızı uygun şekilde ifade edemiyor olabiliriz ama rüyada bunu yapabiliriz.

Cinsel ya da başka türlü bir tutkuyu hissetmek için kendimize izin verebiliriz. Genellikle rüyada duygularımızı ifade etme şeklimiz bize gerçek hayatta uygun olan davranışa dair fikir verir. İlahi öfkeden acı çekiyoruz.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir