Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Öğretmen Görmek

Rüyada Öğretmen Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Öğretmen Görmek

Rüyada okul ya da üniversite gibi bir eğitim kurumu görmek, disipline edilme ihtiyacımızı sembolize eder. Yapmamız gereken işe yeterince hazırlanmamış olabiliriz ve daha fazla bilgiye ihtiyaç duyabiliriz. Rüyada eğitimle ilgili bir şey görmek daha eski, daha genç zamanlarımıza götürür. Gerçek hayatta içinde bulunduğumuz durumla baş edebilmek için, deneyimlerimizden edindiğimiz bilgiyi kullanmalıyız.
O Eğitim, ruhsal farkındalığın sembolü olarak kabul edilir.

Rüyamızda Öğretmen Görmek

Pek çok insan için öğretmen, aile dışında karşılaşılan ilk otorite figürüdür. Öğretmenin çocuk üzerinde derinden bir etkisi vardır ve genellikle daha sonraki yıllarda rüyada görülür. Eğer sundukları bakış açısı çocuğa evde öğretilenden farklıysa, öğretmenler çocuk için bir çatışma unsuru da oluşturabilir. Bu çatışmalar daha sonraki yıllarda rüyalarda çözülür.

Kendimize bir rehber ararken Animus/Anima kendini rüyada öğretmen olarak gösterir. Bu figür okul müdürü ya da müdiresi (“daha iyi” bilen bir kişi) olarak da görülebilir. O “İyileşecek hastanın doktor ayağına gelir.” sözündeki gibi, rüyada ya da gerçekte manevi öğretmen genellikle kişi gelişmeye hazır olduğu zaman görülür. Öğretmen genellikle Yaşlı Bilge Adam veya Kadın olarak ama mutlaka rüyacının seviyesine uygun şekilde görülür.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir