Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Oyunlar Kumar Görmek

Rüyada Oyunlar Kumar Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Halat Çekme Oyunu Görmek

Rüyada oyun oynadığını görmek, hayat oyununu nasıl oynadığımıza dikkat ettiğimizi gösterir. Eğer iyi oynuyorsak hayatımızdaki şartlarla baş edebiliyoruzdur. Kötü oynuyorsak, yeteneklerimizi yeniden değerlendirmeli ve işlerin yolunda gitmesi için hangi becerilerimizi geliştirmemiz gerektiğine bakmalıyız. Oyunlar ve kumar aynı zamanda hayatı çok ciddiye almamayı da temsil eder. Rekabetin olduğu bir ortamda nasıl çalıştığımızı gösterir, kazanmak ve kaybetmekle ilgili hislerimize dair bize bir fikir verir.

Basketbol, beyzbol, ragbi ve futbol gibi takım halinde oynanan belirli oyunlar, pek çok kişi için kendini, belli bir insan grubu veya bir “kabileyle” tanımlamaya dair derinden gelen beceriyi temsil eder. Sahte kavgalar oldukları için, geçmişte savaşların ve kabile kavgalarının kullanıldığı gibi, diğer insanlara olan saldırganlığın dışarı vurulması için de kullanılabilirler.

Nasıl kimlik kazandığımızı ve insanlarla nasıl iletişim kurduğumuzu gösterirler. Rüyalarda satranç ve dama gibi düşünce gücü ve strateji gerektiren oyunlar, bir durumu nasıl ileriye götüreceğimize dair bize fikir verirler. Hareketlerimizin sonuçlarını ölçüp biçeceğimiz şekilde kararlar almalıyız. Rüyada kumar oynadığımızı gördüysek, hayatımızda risk almak zorunda olduğumuz, kumara benzeyen durumları gözden geçirmeli ve riskleri iyi hesaplayarak elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir