Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları TIKLAYINIZ

Sponsorlu Bağlantılar
Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Papaz Görmek
Rüya Tabirleri

Rüyada Papaz Görmek

Sponsorlu Bağlantılar


Rüyada Papaz Görmek

Rüya hiyerarşisinde dinlerin başındaki kişiler de önemli bir yer tutar. Onların otoriteleri insana yalnız olmadığını gösterir. Bütün niyetler ve amaçlar Tanrı veya üstün bir güç içindir. Dolayısıyla onlarda bir “başkalık” vardır.

Rüyada Papa Görmek

Rüyada Papa ile karşılaşmak, kişiliğimiz dini inançlarımıza dayalı bir davranış kalıbı geliştirmiş demektir. Merhametli ya da yargılayıcı, Papa figürü çocuklukta nasıl tanımlandıysa o şekildedir. Papa rüyalarda genellikle babanın yerine geçer ya da Tanrı’nın kişiselleşmiş halidir. Ruhsal kılavuzumuz ya da yüksek benliğimiz de bazen Papa olarak görülür.

Rüyada Papaz/Peygamber Görmek

Şimdi ile gelecek arasında bir çatışma.

Rüyada Mahalle Papazı Görmek

Nasıl papaz pek çok insan üzerinde ruhsal bir otorite sahibiyse ve genellikle korkulan ve kaygı uyandıran bir figürse, aynı şeyler mahalle papazı için de geçerlidir. Kendisi papazdan daha az korku uyandırsa da rüyalarda genellikle bizi kontrol eden bir otorite figürüdür. Rüyada mahalle papazı görüldüğü zaman, daha spiritüel olan yanımızın farkındayız demektir.

Mahalle papazı Tanrı’nın hizmetkârıdır. Rüyacının da hem fiziksel hem de spiritüel boyutta öğrenmesi gereken çok şey olduğunu kabul etmesi gerektiğini gösterir.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry


Sponsorlu Bağlantılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir