Ders ve Çalışma Kitabı Cevapları
TIKLAYINIZ

Rüyada Salyangoz Görmek

Rüyada İnsansı Maymun Görmek

Ana Sayfa / Rüya Yorumları / Rüyada Pire Görmek

Rüya Tabirleri

Rüyada Pire GörmekRüyada Pire Görmek

Bitler, pireler gibi parazitlerin ya da bazı böceklerin rüyada görülmesi, birilerinin bizim enerjimizden beslendiğinin farkında olduğumuz anlamına gelir. Hayat tarzımız, belki de onlara kendi hayatlarından çok daha heyecanlı ve ilgi çekici geliyordur ve kendilerine bundan eğlence çıkarıyorlardır.

Hayatımızın bazı anlarında, bizi utanç içinde ya da huzursuz bırakacak kadar kirli hissediyor olabiliriz. Destek olmadan yaşayamayacağımızın farkındayızdır.

Hayatımızdan tatmin olmadığımızın ve başkasının adına yaşadığımızın farkındayızdır. Pireler kaşındırır ve rüyalarda da aynen bu anlama gelir. Hayatımızdaki bazı insanlar ya da durumlar bize zorluk çıkarıyor olabilir ya da kendimizi parazit gibi hissediyor olabiliriz. Özgür olmak için bir arınma sürecinden geçmemiz gerekiyor. Bize düzgün davranılmadığının farkındayız ve arkadaşımız olması gereken insanlar adil davranmıyor.

Pireler zarar vermekten çok incitmeyi tercih eden bir kötülüğün sembolüdür. Rüyacı, bununla baş etme yeteneği olduğunu fark etmelidir.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver

YORUM YAPMAK İSTER MİSİN?

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!